KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667031
nr 1266 7031
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Oljemålning, Stuginteriör. Signerad, daterad 1909. Olja på pannå, 44x65 cm
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
måndag 29 juli 2019
kl 19:04:14